przejdź do głównej treści strony
strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Zamień lenia w Superbohatera

ZAMIEŃ LENIA W SUPERBOHATERA! Weź udział w niepowtarzalnym treningu

W parku kalistenicznym zlokalizowanym przy Azoty Arena odbędzie się jedyne swego rodzaju wydarzenie w Szczecinie - trening siły charakteru. Udowadniamy, że osobowość można ćwiczyć tak samo jak mięśnie. Szkolenie skierowane jest do dzieci w wieku szkolnym i starszych. Jest to projekt, który wygrał konkurs "Społeczne Kreacje" organizowane przez stowarzyszenie Wizualne Miasto.

Ideą projektu jest rozwinięcie mentalnej siły poprzez trening fizyczny i dobrą zabawę. Wydarzenie ma charakter gry fabularnej, dobrze znanej dzieciom z gier komputerowych. Wszystko to wzięło się z potrzeby rozwijania szlachetnych wartości w świecie pełnym konformistycznych wyborów. Wydarzenie realizuje grupa StreetWorkArt.

Ten zespół wykwalifikowanych trenerów i animatorów kultury przygotował autorski zestaw ćwiczeń szkolących takie cechy i zdolności jak: pewność siebie, dyscyplina, odwaga, siła mentalna, motywacja, kreatywność czy honor. Motywem przewodnim jest postać Superbohatera, jako uosobienia wszystkich pozytywnych atrybutów ludzkiego charakteru.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej www.streetworkart.pl  oraz w social media pod tagiem StreetWorkArt.

Zapraszamy!
 

Autor:  Street Work Art 
06.09.2016
Pozostaw 1 procent w Szczecinie - link otwiera się w innym serwisie