Aktualności Publikacje RSS Newsletter Kształcenie zawodowe Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

Technikum Kreatywne zaprasza na Dzień Technika

 

Technikum Kreatywne w Szczecinie zaprasza na DZIEŃ TECHNIKA - targi szkół ponadgimnazjalnych


Ostatnia klasa gimnazjum wiążę się z uzyskaniem świadectwa ukończenia oraz rozpoczęciem kolejnego etapu kształcenia. Dla gimnazjalisty wybór tej następnej szkoły jest jedną z pierwszych, poważnych decyzji do podjęcia. Wybór ten powinien być przemyślany.

Zachodniopomorskie Szkoły Kreatywne wychodzą naprzeciw gimnazjalistom i nauczycielom, organizując DZIEŃ TECHNIKA, czyli targi szkół ponadgimnazjalnych w Szczecinie.


Wydarzenie odbędzie się 27 kwietnia 2016 roku (środa) pod hasłem „Gdzie praktyka łączy się z wiedzą”, na ternie Zachodniopomorskich Szkół Kreatywnych, przy ul. Żołnierskiej 53.

Nie wiesz kim chcesz być w przyszłości? Dzień Technika to także idealna okazja dla wszystkich do zdobycia inspiracji odnośnie przyszłego zajęcia.

Podczas wydarzenia zaprezentowana zostanie oferta edukacyjną wybranych techników ze Szczecina. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w ciekawych i dedykowanych warsztatach, spotkaniach z praktykami i doradcą zawodowym, prowadzonych przez nauczycieli Technikum Kreatywnego, wykładowców ZPSB, innych wystawców.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT DNIA TECHNIKA. SPRAWDŹ PROGRAM WYDARZENIA

Jak zgłosić klasę do udziału w wydarzeniu?

Udział w Dniu Technika jest całkowicie bezpłatny i obejmuje on zarówno wejście na targi, jak i udział w warsztatach oraz spotkaniach. Liczba osób jest jednak ograniczona, dlatego należy wyrazić swoją chęć udziału przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego online, rezerwując miejsce dla klasy. O udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń.

ZAPISZ SIĘ PRZEZ FORMULARZ ONLINE


Serdecznie zapraszamy!
 

Autor:  Zachodniopomorskie Szkoły Kreatywne  
20.04.2016