przejdź do głównej treści strony
strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Technikum Kreatywne zaprasza na Dzień Technika

 

Technikum Kreatywne w Szczecinie zaprasza na DZIEŃ TECHNIKA - targi szkół ponadgimnazjalnych


Ostatnia klasa gimnazjum wiążę się z uzyskaniem świadectwa ukończenia oraz rozpoczęciem kolejnego etapu kształcenia. Dla gimnazjalisty wybór tej następnej szkoły jest jedną z pierwszych, poważnych decyzji do podjęcia. Wybór ten powinien być przemyślany.

Zachodniopomorskie Szkoły Kreatywne wychodzą naprzeciw gimnazjalistom i nauczycielom, organizując DZIEŃ TECHNIKA, czyli targi szkół ponadgimnazjalnych w Szczecinie.


Wydarzenie odbędzie się 27 kwietnia 2016 roku (środa) pod hasłem „Gdzie praktyka łączy się z wiedzą”, na ternie Zachodniopomorskich Szkół Kreatywnych, przy ul. Żołnierskiej 53.

Nie wiesz kim chcesz być w przyszłości? Dzień Technika to także idealna okazja dla wszystkich do zdobycia inspiracji odnośnie przyszłego zajęcia.

Podczas wydarzenia zaprezentowana zostanie oferta edukacyjną wybranych techników ze Szczecina. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w ciekawych i dedykowanych warsztatach, spotkaniach z praktykami i doradcą zawodowym, prowadzonych przez nauczycieli Technikum Kreatywnego, wykładowców ZPSB, innych wystawców.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT DNIA TECHNIKA. SPRAWDŹ PROGRAM WYDARZENIA

Jak zgłosić klasę do udziału w wydarzeniu?

Udział w Dniu Technika jest całkowicie bezpłatny i obejmuje on zarówno wejście na targi, jak i udział w warsztatach oraz spotkaniach. Liczba osób jest jednak ograniczona, dlatego należy wyrazić swoją chęć udziału przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego online, rezerwując miejsce dla klasy. O udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń.

ZAPISZ SIĘ PRZEZ FORMULARZ ONLINE


Serdecznie zapraszamy!
 

Autor:  Zachodniopomorskie Szkoły Kreatywne  
20.04.2016
Pozostaw 1 procent w Szczecinie - link otwiera się w innym serwisie