przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Konkurs "Mistrz Ortografii"

Właśnie teraz w serwisie Dyktanda.pl rozpoczyna się II edycja konkursu Mistrz Ortografii! Dzieci, młodzież i dorośli ponownie będą mieli okazję wykazać się znajomością ortografii i zgarnąć atrakcyjne nagrody. Na uczestników czeka ponad 5 tys. dyktand |na różnym poziomie|o różnym stopniu} trudności. Do konkursu można zapisać się tutaj: https://dyktanda.pl/konkursy/mistrz-ortografii-edycja-ii

Udział jest oczywiście bezpłatny.

Rywalizacja będzie toczyła się w 5 kategoriach wiekowych - klasy 1-3, poprzez klasy 4-6, 7-8, uczniów szkół średnich, aż po dorosłych. Nowością jest dodatkowa kategoria dla szkół. Uczniowie mogą jednocześnie zbierać punkty do rankingu indywidualnego oraz dla swojej szkoły. Trzy szkoły z najwyższym wynikiem zdobędą przydatne pomoce naukowe.

Konkurs Mistrz Ortografii edycja II startuje 14 maja 2021 r. i potrwa do 13.06.2021 r. Dołączyć do konkursu można w każdej chwili. Wystarczy posiadać bezpłatne konto w portalu Dyktanda.pl. Można z dużym prawdopodobieństwem spodziewać się, że Mistrz Ortografii będzie cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem niż poprzednia edycja, dlatego dobrym pomysłem będzie gromadzenie punktów już od pierwszych dni rywalizacji. Powodzenia!

10.05.2021
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
Szczeciński Budżet Obywatelski 2021