przejdź do głównej treści strony
strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Program "Misja Natura" na antenie TVP3 Szczecin

 

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych zaprasza mieszkańców województwa zachodniopomorskiego do oglądania premierowych odcinków serialu „Misja Natura” na antenie TVP3 Szczecin w piątki o godzinie 20.22.  A już teraz zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej projektu www.misjanatura.fwie.pl.

Serial „Misja Natura” to cykl 12-stu odcinków ukazujących piękno i różnorodność rodzimej przyrody. Ekipa złożona z ornitologa, dr Romualda Mikuska oraz Małgorzaty Kosik w każdym odcinku ma do wykonania specjalną misję, która wiąże się z poznawaniem obszarów Natura 2000. Bohaterowie zabiorą Państwa w świat niezwykłej przyrody, pokażą w jaki sposób mieszkańcy obszarów Natura 2000 mogą korzystać z możliwości, którą daje sieć Natura 2000. Wszystko to dzieje się pod czujnym okiem sztabu organizacyjnego, a śledzenie perypetii koordynatora i jego asystenta nie raz wywoła uśmiech na twarzy.
Serial powstał w ramach realizowanego przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych projektu „Misja Natura” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach instrumentu Finansowego LIFE oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Autor:  Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych  
26.07.2016
Pozostaw 1 procent w Szczecinie - link otwiera się w innym serwisie