przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Zdrowe Dziecko - spotkanie edukacyjne - informacje organizacyjne

Już w sobotę 24 listopada o godz. 9.00 odbędzie się Spotkanie Edukacyjne „Zdrowe Dziecko”, realizowane pod Patronatem Prezydenta Miasta Szczecin. Miejscem spotkania jest Technopark Pomerania w Szczecinie, ul. Cyfrowa 4, sala konferencyjna w budynku 2F. Wstęp na spotkanie jest BEZPŁATNY. Zgodnie z wcześniejszą informacją na spotkanie zapraszamy kadry pedagogiczne placówek oświatowych, które na co dzień pracują z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Tematyką spotkania będzie szeroko pojęta profilaktyka zdrowia i rozwoju dziecka.

Wszystkich zainteresowanych, którzy nie dokonali jeszcze rejestracji na spotkanie zapraszamy do zgłoszenia udziału na stronie wydarzenia pod adresem : https://zdrowe-dziecko.konfeo.com

Zgłoszenia rejestracyjne na stronie wydarzenia będą przyjmowane do piątku 23.11.2018, do godz. 12.00, osoby które nie zdążą zrealizować rejestracji w podanym terminie zapraszamy bezpośrednio na spotkanie gdzie na stanowisku rejestracji uczestników będą mogli dokonać zgłoszenia przed rozpoczęciem wydarzenia.
Wszystkich uczestników, którzy wezmą udział w wydarzeniu prosimy o wcześniejsze przybycie, pozwoli nam to na sprawną obsługę gości oraz wydanie identyfikatorów i certyfikatów.

CO PRZYGOTOWALIŚMY DLA UCZESTNIKÓW SPOTKANIA ?

  • blok wykładowy w zakresie profilaktyki zdrowotnej i rozwojowej realizowany przez prelegentów z dużym doświadczeniem praktycznym w pracy z dziećmi
  • panele dyskusyjne, w których możliwe będzie zadawanie pytań do specjalistów a także otwarta dyskusja w środowisku pedagogicznym
  • możliwość bezpłatnych badań stóp i postury oraz konsultacji podologicznych ( uczestników, którzy będą chcieli zrealizować badanie prosimy o przybycie w stroju umożliwiającym bezproblemowe odsłonięcie stóp )
  • certyfikat uczestnictwa w spotkaniu edukacyjnym

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie niniejszej wiadomości wszystkim osobom kadry pedagogicznej Państwa placówki, to właśnie nauczyciele i wychowawcy spędzający najwięcej czasu z dziećmi są w stanie najszybciej dostrzec problem zdrowotny lub rozwojowy i przekazać go rodzicom w ramach edukacji i interwencji. Takie jest przesłanie organizowanego spotkania.
 

Autor:  Spondylus 
22.11.2018