Aktualności Publikacje RSS Newsletter Kształcenie zawodowe Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

Drużynowy Puchar Polski w Gimnastyce

ZŁOTE I BRĄZOWE MEDALISTKI Z NYSY

W sobotę 25.11. 2017 r. w Nysie odbył się Drużynowy Puchar Polski w Gimnastyce Sportowej Kobiet. Nasze uczennice reprezentowały 4 drużyny. Natomiast do rywalizacji przystąpiło 26 drużyn (ponad 140 zawodniczek). W klasie III PZG, nasze zawodniczki wygrały rywalizację drużynową i zdobyły złoty medal (skład: Brzezińska Martyna, Czarnecka Blanka, Kulpa Zuzanna, Matczak Marysia oraz Piotrowska Oliwia); druga drużyna była bliska podium, zajmując miejsce IV ( skład: Długopolska Liwia, Domin Łucja, Misiuk Maja, Nowosad Estera, Stolarczyk Natalia).

W klasie młodzieżowej, po zaciętej rywalizacji, nasze reprezentantki stanęły na podium zajmując 3 miejsce (Lewicka Zuzanna, Nowakowska Lena, Szeligowska Barbara, Tomaszewicz Patrycja, Wilczewska Lena), ich młodsze koleżanki zajęły 18 miejsce (Bielecka Maria, Kulpa Alicja, Majchrzak Antonina, Rusin Julia, Siedziako Zuzanna).

Gratulacje dla trenerów (A. Nowakowska, O. Kozińska, D. Hryń, M. Kamińska, D. Redmerska) i ich zawodniczek oraz podziękowania dla rodziców - niesamowitych kibiców, za ich wsparcie.

Autor:  Zespół Szkół Sportowych