przejdź do głównej treści strony
strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Koniec lata w Filharmonii

Szanowni Państwo,

Filharmonia stara się osłodzić końcówkę lata i powrót do szkoły.

W sobotę (10 września) o 17:00 zapraszamy na finisaż wystawy "Architektura muzyką przestrzeni", poświęconej niezwykłym salom koncertowym ze Szczecina, Oslo, Blaibach, Rejkiawiku oraz Porto.

"Bromba i muzyka" to spektakl, który będzie miał premierę w niedzielę 11 września o godzinie 17:00. Powstał on specjalnie na potrzeby Filharmonii w Szczecinie. Za scenariusz odpowiada Maciej Wojtyszko, twórca kultowych opowieści o Brombie, które podbiły serca dzieci i dorosłych w latach siedemdziesiątych.

W przyszłą środę o godzinie 19:00 (14 września) w Galerii Poziom 4 będziemy mogli zobaczyć wystawę malarską „Miejsca zapamiętane: Szczecin” autorstwa Bartosza Frączaka. Bezpłatne zaproszenia na wernisaż będą dostępne w kasie Filharmonii od 7 września.

Środa (14.09) to także czas ILYO - International Lutosławski Youth Orchestra. O 17:00 sala kameralna Filharmonii zamieni się w arenę spotkań międzypokoleniowych- koncert dla dziadków z wnukami. Muzycy zaprezentują „Piosenki dziecinne” Witolda Lutosławskiego, skomponowane do słów Juliana Tuwima.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie Filharmonii od 8 września.
 

Autor:  Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie 
08.09.2016
„Miejsca zapamiętane Szczecin” Żurawie, olej na płótnie
BROMBA I MUZYKA
ILYO logo

Lista załączników:

Szczeciński Budżet Obywatelski 2019 - link otwiera się w innym serwisie