Aktualności Publikacje RSS Newsletter Rządowa Reforma Systemu Oświaty 6 - latki Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

Aż 6 gimnastyczek z UKS Błękitna Szczecin powołanych do Kadry Narodowej!

 

Informujemy, że aż 6 reprezentantek UKS Błękitna Szczecin otrzymało powołanie do Kadry Narodowej Polski w gimnastyce artystycznej na 2 półrocze 2017 roku. W tym zaszczytnym gronie znalazły się seniorki: Małgorzata Romaniuk, Julia Kondzioła i Aleksandra Majewska (zbiorówka), juniorki: Małgorzata Roszatycka i Barbara Nowicka oraz juniorka młodsza Hanna Majewska. Powołanie do Kadry jest wyrazem docenienia osiągnięć sportowych gimnastyczek i wiąże się z udziałem w najważniejszych zawodach gimnastycznych w roli reprezentantek Polski.

Aleksandra Majewska, jako członkini reprezentacji Polski w układach zbiorowych, trenuje w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Gdyni. Pozostałe 5 kadrowiczek trenuje na co dzień w Szczecinie pod opieką trenerek: Agnieszki Górskiej i Gabrieli Kaczmarek.
 

Autor:  UKS Błękitna 
19.07.2017


  •