przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Odkrywamy Prawo Humanitarne

  Z radością informujemy o uruchomieniu kolejnej edycji kursu e-learningowego Odkrywamy Prawo Humanitarne. Kurs prowadzony jest we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji, pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. 

Szkolenie e-learningowe 15.02 - 15.05.2019 r.

 
Program „Odkrywamy Prawo Humanitarne” został stworzony przez Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża, w Polsce jest wdrażany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Polski Czerwony Krzyż. Kurs e-learningowy przeznaczony jest dla nauczycieli i specjalistów pracujących z uczniami w klasach 7-8 szkoły podstawowej i w szkołach ponadpodstawowych, którzy chcą zdobyć wiedzę, aby w ramach swoich przedmiotów prowadzić zajęcia z zakresu międzynarodowego prawa humanitarnego konfliktów zbrojnych.
 
Kryteria naboru
  • adresat - doradcy zawodowi, doradcy metodyczni, nauczyciele, którzy chcą podnieść swoje kompetencje z zakresu prawa humanitarnego.
  • wypełnienie on-line formularza rejestracyjnego
Osoby zakwalifikowane do udziału w szkoleniu otrzymają informację pocztą elektroniczną. Zaświadczenia będą wydawane WYŁĄCZNIE osobom spełniającym kryteria naboru.
 
Kurs jest bezpłatny a wszelkie szczegółowe informacje oraz sylabus znajdują się pod linkiem: https://szkolenia.ore.edu.pl/RejestracjaSzkolenie/3899 
 
Zapraszamy do udziału!
Autor:  Ośrodek Rozwoju Edukacji 
01.03.2019