Aktualności Publikacje RSS Newsletter Kształcenie zawodowe Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

Warsztary „Cuda na fasadach”

Zapraszamy dzieci i młodzież będących członkami Szkolnych Kół Krajoznawczo-Turystycznych, do uczestnictwa w warsztatach, które poprowadzi Michał Rembas, szczeciński dziennikarz, historyk i przewodnik. Celem projektu jest m.in. zapoznanie uczniów w nieszablonowy sposób z historią naszego miasta oraz ukazanie architektury i sztuki Szczecina.
W ramach projektu „Cuda na fasadach” w ustalonych wg harmonogramu blokach, odbędą się spotkania poświęcone architekturze i historii szczecińskich kamienic, spacer ulicami Szczecina śladem architektonicznych wyjątkowych rozwiązań a także konkurs z nagrodami. Warsztaty pt. „Cuda na fasadach” będą odbywały się w siedzibie Pałacu Młodzieży, w dniach 8 i 12-21 grudnia b.r., od poniedziałku do piątku w blokach godzinnych. Placówka chcąca wziąć udział w projekcie może zgłosić jedną grupę /maks. 30 os./.
Kartę zgłoszenia należy dostarczyć lub przesłać do dnia 2 grudnia 2016 r.
Szczegółowe informacje oraz karta zgłoszenia na naszej stronie:


http://palac.szczecin.pl/2016/11/projekt-edukacyjny-turystyka-rekreacja-ekologia/
 

Autor:  Pałac Młodzieży 
29.11.2016