Aktualności Publikacje RSS Newsletter Kształcenie zawodowe Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

XIII Dąbski Bieg Uliczny

Szanowny Dyrektorze Szkoły


      W imieniu organizatorów pragnę zaprosić Państwa szkołę do udziału w XIII Dąbskim Biegu Ulicznym, który odbędzie się 10 CZERWCA 2016 r.
Jest to kolejna edycja tej sportowo-rekreacyjnej imprezy. W minionym roku wzięło w niej udział ponad 350 zawodników. Do wspólnej rywalizacji zapraszamy młodzież szkolną w kilku kategoriach wiekowych.

Honorowy Patronat nad imprezą, podobnie jak w latach ubiegłych objął Prezydent Miasta Szczecin - Piotr Krzystek.

W załączeniu ogólny regulamin imprezy, harmonogram startu poszczególnych kategorii wiekowych i mapka z trasą biegu.

W przerwie między startem poszczególnych kategorii biegowych odbywać się będą występy zespołów artystycznych, można będzie skorzystać z gorącego posiłku w postaci „grochówki za złotówkę” oraz potraw mięsnych z grilla.

Istnieje możliwość poza sportowego zaprezentowania dorobku szkoły np.; w formie występów artystycznych lub innych form prezentacji. W tej sprawie proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny z organizatorem pod nr 91 4600-103.

Najlepsi „biegacze” we wszystkich kategoriach otrzymają atrakcyjne nagrody, puchary i dyplomy.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa szkoły w imprezie, podanie przybliżonej liczby uczestników w poszczególnych kategoriach i dane opiekuna grupy zawodników faxem lub telefonicznie pod numerem (91) 4600-103, (91) 4601-442 do 3 CZERWCA 2016r.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy. Nie może Was tutaj zabraknąćPozdrawiamy
Izabela Ciesielska
Bogusław Nowak

Autor:  Zespół Szkół Nr 2 
02.06.2016

Lista załączników: