przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Młodzież rządzi. Dzień z Pałacem Młodzieży

Zapraszamy serdecznie w sobotę, 23 września do Galerii Kaskada (poziom -1) na spotkanie z uczestnikami i nauczycielami Pałacu Młodzieży. Nowy rok szkolny i wspomnienia wakacyjnych przygód będą inspiracją do występów dzieci i młodzieży na scenie KASKADY, gdzie przed publicznością zaprezentują się uczestnicy pałacowych pracowni w różnym wieku – od przedszkolaka do studenta!

W godzinach 13:00-17:00 będzie można wziąć również udział w warsztatach plastycznych przygotowanych przez nauczycielki Pracowni Plastycznych z Pałacu Młodzieży (op. art. Magdalena Kucharska, Agnieszka Czachorowska i Mariola Grochowska).

Zapraszamy dzieci i młodzież do zaprojektowania i stworzenia własnej niepowtarzalnej eko-torby. Na płóciennej torbie będzie można narysować, namalować, napisać swoje młodzieżowe hasło, użyć szablonu lub wymyślić coś własnego – nieszablonowego. W ten sposób powstanie bardzo indywidualny gadżet, który przyda się w szkole, na zakupach lub do noszenia ulubionych rzeczy.

Dodatkową atrakcją będzie nasza foto-ramka przygotowana przez Pracownię Fotografii Cyfrowej i Grafiki Komputerowej, gdzie można będzie zrobić sobie zdjęcie lub portret z przyjaciółmi, który stanie się elementem breloczka.

Na scenie w godz. 13:00 do 17:00 zaprezentują się młodzi uczestnicy z pałacowych pracowni.

Szczegóły na stronie

Autor:  Pałac Młodzieży - Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie 
18.09.2023