przejdź do głównej treści strony
strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

II Międzynarodowa Konferencja Edukacja-Innowacja

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Międzynarodowej Konferencji EDUKACJA – INNOWACJA poświęconej najnowszym trendom w edukacji i wychowaniu, innowacjom możliwym do zastosowania na każdym poziomie edukacyjnym oraz wsparciu rodziców dzieci uczących się w obliczu współczesnych zagrożeń i problemów. Zapraszamy wszystkich tych, którzy są otwarci na nowe rozwiązania edukacyjne a w szczególności: nauczycieli, pedagogów, psychologów, dyrektorów szkół i placówek a także rodziców.
Musimy działać razem – bo mamy wspólny cel!

Konferencja odbędzie się w dniach 26-27 listopada w Szczecinie, w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 ,,Błękitna” przy ulicy Orawskiej 1.

W ramach dwóch dni przewidziano wykłady oraz zajęcia warsztatowe prowadzone przez prelegentów i trenerów z Polski i Europy. Wśród zaproszonych gości są m.in.: Margret Rasfeld, Jacek Pyżalski, Dorota Zawadzka, Richard Irvine, Małgorzata Taraszkiewicz.

Rejestracji można dokonać poprzez specjalny formularz na stronie internetowej konferencji www.edukacjainnowacja.pl  do dnia 18.11.2016.

Więcej informacji na: www.edukacjainnowacja.pl
Facebook: https://www.facebook.com/edukacjainnowacja/?fref=ts
i pod numerem telefonu 91 57 30 447 / 519 056 554
 

Autor:  Wydział Oświaty 
08.11.2016
Plakat

Lista załączników:

Szczeciński Budżet Obywatelski 2019 - link otwiera się w innym serwisie