Aktualności Publikacje RSS Newsletter Kształcenie zawodowe Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

Szczeciński Humanistyczny Uniwersytet Młodych


Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat do uczestnictwa w pasjonujących zajęciach SHUM

Szczeciński Humanistyczny Uniwersytet Młodych -SHUM jest projektem przygotowanym przez Wydział Humanistyczny US oraz Stowarzyszenie Absolwentów, Pracowników i Przyjaciół Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego „RAZEM".

Głównym celem SHUM jest rozwijanie ciekawości i fascynacji światem oraz pielęgnowanie dziecięcej wyobraźni. Nasz program dostosowany jest do wieku, możliwości poznawczych i zainteresowań dzieci. Ma zainspirować uczestników do samodzielnych poszukiwań w celu zaspokajania ciekawości świata, pokazać różnorodność nauki oraz rozbudzić drzemiące pasje i chęć zdobywania wiedzy. Program obejmuje wykłady i zajęcia warsztatowe z wielu dziedzin nauki, m.in. pedagogiki, psychologii, socjologii, sztuki, etnologii, filozofii, historii, politologii, i in.

Tematyka spotkań jest różnorodna, co daje możliwość wyboru takich zajęć, które najbardziej zainteresują przyszłych naukowców.

Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu w soboty, w siedzibie Wydziału Humanistycznego US (Krakowska 71-79 oraz Instytut Pedagogiki - Ogińskiego 16/17) w godz. 10.00 -13.00.

Kontakt
tel.: 501 131 546
email: shum@whus.pl
facebook: shumszczecin
 

Autor:  Uniwersytet Szczeciński 
12.10.2016

Lista załączników: