Aktualności Publikacje RSS Newsletter Kształcenie zawodowe Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

W dniu 10 grudnia 2016 nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali XI Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych o Puchar Redaktora Naczelnego Dwutygodnika Prawobrzeże. W imprezie udział wzięlo 6 zespołów. Na parkiecie panowały niesamowite emocje. W klasyfikacji końcowej nasi uczestnicy zajęli następujące miejsca: I miejsce i zaproszenia do kina Helios zdobyli uczniowie z Gimnazjum nr 24, II miejsce Gimnazjum nr 18, III miejsce Fimnazjum nr 22, IV miejsce Gimnazjum nr 7 pierwszy zespół, V miejsce Gimnazjum nr 7 drugi zespół, VI miejsce Gimnazjum nr 23. Podczas turnieju została wybrana najlepsza szóstka zawodnikow: Wiktoria Kazimierczak Gm 22, Maja Liszczak Gm 7, Wiktoria Wojciechowska Gm 7, Kacper Panek Gm 24, bartosz Brewka Gm 22 i tadeusz Borsuk Gm 23. Serdecznie dziekujemy za udzial w turnieju i zapraszamy na kolejny.