przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Wiosenny rajd turystyczny im. Jana Pawła II szlakami Czesława Piskorskiego

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Szczecinie organizuje, w ramach obchodów jubileuszu 60-lecia, wiosenny rajd turystyczny im. Jana Pawła II szlakami Czesława Piskorskiego.

Zapraszamy dzieci i młodzież placówek kształcenia specjalnego i placówek integracyjnych wraz z opiekunami na niecodzienną wędrówkę kończącą się na terenie zielonym ośrodka.

Spędź z nami aktywnie czas!
CZEKA NA WAS
DUŻO ŚWIEŻEGO POWIETRZA,
TROCHĘ WYSIŁKU FIZYCZNEGO
I SŁODKIE NAGRODY.

18 maja 2022 roku

Do wyboru proponujemy trzy trasy. Każda z nich rozpocznie się o godzinie 9.00 w różnych miejscach Szczecina.

  • Pierwsza trasa przebiega przez najpiękniejsze miejsca Szczecina – park Kasprowicza i park Różanka. Podczas wędrówki po raz kolejny chcieliśmy zaprosić Was do zapalenia z nami zniczy pod pomnikiem Jana Pawła II, upamiętniając dzień narodzin największego podróżnika wśród papieży. Zbiórka przy fontannach na Jasnych Błoniach.
  • Druga trasa jest zaprojektowana w taki sposób, by absolwenci, którzy znają wyspę Jaskółczą, powspominali dawne czasy. Zbiórka na wyspie Jaskółczej.
  • Trzecia trasa przeznaczona jest do gry terenowej w ramach Szczecińskiego programu edukacji wodnej i żeglarskiej „Morze - przygody - z wiatrem w żaglach”.

Zbiórka przy wejściu do Dworca Centralnego PKP Szczecin Główny.

Wszystkie trasy zaprowadzą Was do naszego ośrodka przy ul. Jagiellońskiej 65 w Szczecinie. To tu, na terenie zielonym SOSW nr 2, czekamy na Was już od godziny 11.00. Rajd zakończy się festynem, w czasie którego odbędą się konkursy oraz gry i zabawy.

Zapraszamy.
Załączamy regulamin imprezy

Lista załączników:

Autor:  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 
22.04.2022
Zaprojektuj przyszłość miasta - Szczeciński Budżet Obywatelski 2023