Aktualności Publikacje RSS Newsletter Kształcenie zawodowe Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

Koncert dla Mieszkańców Szczecina

 

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Szczecinie serdecznie zaprasza na coroczny Koncert dla Mieszkańców Szczecina, który odbędzie się w sali koncertowej przy ul. Energetyków 40.

Na scenie wystąpią laureaci ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursów muzycznych, stypendyści Prezydenta Miasta Szczecina, orkiestra szkolna oraz gwiazda wieczoru – Adama Sztaba, który zaaranżuje dwa utwory specjalnie na ten koncert. To wyjątkowe wydarzenie muzyczne potrwa ok. 2 godzin i będzie podzielone na dwie części. W pierwszej części na scenie wystąpią soliści oraz zespoły muzyczne. W drugiej części, orkiestra szkolna pod batutą Adama Sztaby.

Tematem przewodnim koncertu będzie muzyka włoska. Mali artyści zaprezentują na scenie utwory zarówno z repertuaru muzyki rozrywkowej, jak i klasycznej.

Koncert jest współfinansowany ze środków Miasta Szczecin.
Bilety na koncert w cenie 15/20 zł można nabyć na stronie: http://bilety.fm/pl/muzyka/2017-bilety-na-koncert-dla-mieszkacow-szczecina-31-maja-2017-w-sali-koncertowej-w-szczecinie.html

Serdecznie zapraszamy!

Autor:  Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. 
15.05.2017

  • Plakat
     Plakat