przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

WYNIKI Ogólnopolskiego Konkursu EKO TORBA

Dziękujemy bardzo wszystkim za udział w I Ogólnopolskim Konkursie EKO TORBA. Zapraszamy do obserwowania strony „EKO TORBA Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Plastyczno-Techniczny” na facebook’u (link) oraz na Instagramie (link). Będzie tam można wkrótce podziwiać wszystkie dzieła, które nadesłano na konkurs (duża część już jest opublikowana).

Zachęcamy do udziału w licytacjach, które już się rozpoczęły na Instagramie, a zebrane w ten sposób środki zostaną przekazane w całości na rzecz UNICEF. 

 

Jury postanowiło przyznać w konkursie następujące nagrody i wyróżnienia:


- w I kategorii wiekowej 6-10 lat:

I miejsce – Kornelia Zając – Szkoła Podstawowa nr 1 im. S. Konarskiego w Kole, op. Patrycja Bąkowska,
II miejsce – Julia Łyskowska – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szemudzie, op. Wioleta Roda,
III miejsce – Zofia Wróbel – Szkoła Podstawowa nr 41 z OI w Szczecinie, op. Katarzyna Neumann – Piotrowska,

Wyróżnienia:
Zofia Białecka - Pałac Młodzieży im. prof. A. Kamińskiego w Katowicach, op. Jadwiga Korzeniowska,
Natasza Dziedzic - Pałac Młodzieży im. prof. A. Kamińskiego w Katowicach, op. Jadwiga Korzeniowska,
Amelia Dąbrowska - Horodyszcze (woj. lubelskie), op. Sylwia Dąbrowska, Aneta Muczyńska - Dom Kultury w Rajgrodzie (woj. podlaskie), op. Aleksandra Dekanowska,
Jan Miotke - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szemudzie, op. Wioleta Roda,
Amelia Walicka - Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa – Grupa Edukacyjna Menedżer w Toruniu, op. Magdalena Dziergowska,

- w II kategorii wiekowej 11-14 lat:

I miejsce – Alicja Szafran - Szkoła Podstawowa nr 15 im. Armii Krajowej w Elblągu,
op. Martyna Stanik,
II miejsce – Weronika Czerw - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. J Korczaka w Busku Zdroju, op. Jolanta Sagan,
III miejsce – Oliwia Zając - Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Kazimierza Wielkiego w Dobieszowicach, op. Tamara Pudo,

Wyróżnienia:
Laura Paziewska - Pałac Młodzieży im. prof. A. Kamińskiego w Katowicach, op. Jadwiga Korzeniowska,
Blanka Załęska – Maków Mazowiecki,   
Aniela Kałaczyńska – Kamień Krajeński, op. Ewa Kałaczyńska,
Maja Cichosz - Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Kazimierza Wielkiego w Dobieszowicach, op. Tamara Pudo,
Klaudia Sznaider - Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Skłodowskiej-Curie w Solcu Kujawskim, op. Anna Wiśniewska,
Krystian Sznober - Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Hucie Starej B, op. Dorota Kulik,

- w III kategorii wiekowej 15-18 lat:

I miejsce – Marcel Brański - Białystok, op. Irena Brańska,

II miejsce – Weronika Tarnowska - Łebunia (woj. pomorskie),
II miejsce – Paulina Jóźwiak - 2 Liceum Ogólnokształcące w Lubinie, op. Aldona Szykulska,
III miejsce – Wiktoria Jopek - pracownia rękodzieła artystycznego w Pałacu Młodzieży w Katowicach, op. Jadwiga Korzeniowska,

Wyróżnienia:
Lena Dobek - Szkoła Podstawowa nr 3 w Przeworsku, op. Jerzy Sławiński,
Julia Czarnecka - Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Kazimierza Wielkiego w Dobieszowicach, op. Tamara Pudo,
Zuzanna Błaszczyk – Pieńkowo / Liceum Sztuk Plastycznych im. S. I. Witkiewicza w Słupsku, op. Elwira Błaszczyk,
Katarzyna Szwedo - 2 Liceum Ogólnokształcące w Lubinie, op. Aldona Szykulska,
Łukasz Jaworski - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej, op. Mariola Orłowska,

- w IV kategorii wiekowej – DOROŚLI:

I miejsce – Małgorzata Ficoń (malgoska_odcienie) – Bielsko Biała,

II miejsce – Honorata Glaza- Gulgowska (NieMaNudy) – Bydgoszcz,

III miejsce – Magdalena Jabłońska - Klub Twórców Sztuki „ART-DEKOR” w Sokołowie Małopolskim

Wyróżnienia:
Henryka Boho - Klub Twórców Sztuki „ART-DEKOR” w Sokołowie Małopolskim,
Mariola Łukasik – Zespół Szkół Specjalnych w Częstochowie, op. Katarzyna Durdzińska,
Mateusz Stec - Zespół Placówek Szkolno -Wychowawczo - Rewalidacyjnych w Cieszynie, op. Karina Sembol,
Paweł Zieliński - Zespół Placówek Szkolno -Wychowawczo - Rewalidacyjnych w Cieszynie, op. Karina Sembol,
Dominik Zając - Zespół Szkół Specjalnych przy DPS w Matczynie, op. Agnieszka Borowiec.
 

Plakat

Lista załączników:

Autor:  Szkoła Podstawowa nr 41 
01.06.2021
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
Szczeciński Budżet Obywatelski 2021