przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

ZUT ma moc! Moc Naukowców

Najwyższa pora na podjęcie decyzji o wyborze studiów. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie otworzy przed maturzystami drzwi swoich pracowni, laboratoriów i sal wykładowych. Moc Naukowców organizowana przez ZUT to coś więcej niż dni otwarte. To doskonała okazja na poznanie naszej uczelni od środka.

Rozpoczynamy w piątek (15 marca) o godz. 9:00. Na 10 wydziałach naszej uczelni przyszli studenci będą mieli możliwość spotkania się i porozmawiania z naukowcami, profesorami i wykładowcami oraz zdobycia wiedzy na temat warunków rekrutacji i studiowania na ZUT-cie.

W 2018 roku Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie znalazł się wśród najlepszych uczelni na świecie. „Lista Szanghajska” to zestawienie szkół wyższych według Uniwersytetu Jiao Tong w Szanghaju.

Nasi doktoranci i naukowcy mają duże osiągnięcia naukowe i są doceniani na całym świecie. Zanim jednak do tego dojdzie trzeba przejść przez proces kształcenia, zakochać się w nauce i poświęcić jej swoje życie. Podczas Mocy Naukowców uczniowie szkół średnich nie będą się nudzić. Zajęcia przygotowane przez naszych wykładowców wprowadzą ich w fascynujący świat nauki i będą początkiem pięknej przygody z naszą uczelnią.

Do wyboru zaproponowaliśmy 14 modułów tematycznych na wydziałach ZUT i moduł ogólny – podsumowujący (15) w Centrum Dydaktyczno – Badawczym Nanotechnologii. 

Szczegóły

Autor:  Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny 
13.03.2019