przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Pałacowe spotkanie z Mikołajem

 

Pałac Młodzieży zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (3 – 5 lat) wraz z rodzicami na PAŁACOWE SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM.

Program będzie składał się z kilku części: część teatralno-muzyczna z piosenkami i tańcami, część taneczna, oraz konkursy i zabawy muzyczne. Ostatnia część utrzymana jest w wigilijnym nastroju, gdzie wraz ze Świętym Mikołajem publiczność śpiewa wspólnie kolędy, wprowadzając ciepły nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Głównym bohaterem zimowej opowieści pt. „Mikołaju ratuj pieski!” jest mieszkaniec bieguna północnego- Eskimos o imieniu ASKIMO, który ma wielki kłopot: jego ukochany zaprzęg, cztery pieski husky, o imionach; Łatka, Groźny, Wicher i Śnieżka zostały w nocy zaczarowane lub zamienione na cztery zabawki-pluszaki! I tu do akcji wkracza Święty Mikołaj, który akurat przejeżdżał przez biegun północny. Czy Święty Mikołaj pomoże Askimo odzyskać przyjaciół? Tego dowiemy się z przedstawienia…

Uwaga: 100 kart wstępu na „Pałacowe spotkanie z Mikołajem” będzie dostępnych w Kasie Pałacu Młodzieży od 26 – 30 listopada /w godzinach pracy kasy/ lub do ich wyczerpania.

Aby pobrać kartę wstępu, należy uiścić opłatę w wysokości 12 zł. W związku z dużym zainteresowaniem imprezą, informujemy, że jedna osoba może pobrać tylko DWIE karty wstępu dla dzieci w wieku przedszkolnym. KARTA WSTĘPU UPRAWNIA DO WEJŚCIA 1 DZIECKO Z OPIEKUNAMI.
 

Autor:  Pałac Młodzieży - Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie 
23.11.2018