przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Szybka Randka z Wolontariatem

 

 

 

Wiosna zachęca do zmian. Chcesz zmieniać siebie i świat wokół. Jak to zrobić? Od czego zacząć? – Na te oraz wiele innych pytań chętnie odpowiedzą ochotnicy i ochotniczki – aktywiści i aktywistki z krwi i kości gotowi/e rozwiać wszelkie wątpliwości. Powiedzą gdzie i jak można się zaangażować i dlaczego warto?


Regionalne Centrum Wolontariatu oraz Stowarzyszenie POLITES w Szczecinie zapraszają na

Szybką Randkę z Wolontariatem, 18 kwietnia 17:00-19:00.

Tym razem gościć Nas będzie Dom-Klub Galeria "Pod Fontanną"


Każdy uczestnik będzie mieć 5 minut na rozmowę z wolontariuszem, wolontariuszką. Po tym czasie nastąpi zmiana i będzie można rozpocząć pogawędkę z kolejną osobą. Po zakończeniu takiej „rundki” będzie możliwość przeprowadzenia dłuższej rozmowy z wolontariuszami i wolontariuszkami. A wszystko w przyjaznej atmosferze.

Z kim będzie można porozmawiać tym razem? Obserwując wydarzenie na FB można poznać sylwetki wolontariuszy i wolontariuszek.

Nieważne ile masz lat, czy jesteś uczniem, studentem, pracujesz lub nie. Przyjdź na Szybką Randkę z Wolontariatem, porozmawiaj z wolontariuszami i wolontariuszkami. Sprawdź czy zaiskrzyło między Tobą a wolontariatem.

Nie przypadkowo tym razem wydarzenie odbędzie się w Domu – Klubie Galerii „Pod Fontanną”. Miejsce to prowadzone przez Środowiskowy Dom Samopomocy oraz Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób Chorych Psychicznie "Rodzina" pomaga osobom po kryzysach psychicznych w usamodzielnieniu się, sprzyja ich integracji ze społecznością lokalną. Warto tam wstąpić nie tylko przy okazji naszego wydarzenia, ale również na pyszną kawę czy obejrzeć wystawę.
 

Lista załączników:

Autor:  Stowarzyszenie POLITES  
15.04.2019