przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Pałac Młodzieży zbiera wspomnienia!

 


- Drodzy uczestnicy życia Pałacowego, zwracamy się do Państwa z prośbą o aktywne współtworzenie almanachu, który chcemy wydać z okazji 70-lecia istnienia naszej placówki - mówi Monika Wilczyńska z Pałacu Młodzieży - PCE. - Główne uroczystości tego pięknego jubileuszu planowane są co prawda w 2020 roku, ale już teraz przystępujemy do zbierania wspomnień dotyczących uczestnictwa w życiu Pałacu. Chcemy upamiętnić ludzi i zdarzenia, pokazując jak wielką rodzinę tworzymy.

Jeśli:

• braliście Państwo udział w zajęciach prowadzonych przez naszych nauczycieli i chcielibyście odświeżyć ten czas, przelejcie na papier wspomnienia i wyślijcie nam – pocztą lub e mailem. Proszę zaznaczyć kiedy (w jakich latach) to było i co najbardziej utrwaliło się w pamięci (może nazwiska kolegów lub nauczycieli?). Jak zaowocowała przygoda z Pałacem później i czy zainteresowania kontynuowane były w dorosłym już życiu? Jeśli dołączycie dodatkowo zdjęcia (lub ich skany) będzie wspaniale!

• pracowaliście w Pałacu Młodzieży i chcielibyście podzielić się swoimi wspomnieniami także zapraszamy – chwytajcie za pióro lub komputer.

Na Państwa wspomnienia czekamy do 15 czerwca br. pod adresem e - mailowym: portal@palac.szczecin.pl lub adresem pocztowym: Pałac Młodzieży - PCE, 70-327 Szczecin, Al. Piastów 7 z dopiskiem na kopercie "Jubileusz”.

Wspomnienia można też osobiście dostarczyć do sekretariatu przy. Al. Piastów 7

Dziękujemy!

Autor:  Pałac Młodzieży - Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie 
04.04.2019