przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Akademia Edukacji Przedszkolaka w Pałacu Młodzieży zaprasza!

 


 

W dniach 22 -29 maja w Pałacu Młodzieży - Pomorskim Centrum Edukacji w Szczecinie trwa nabór do pracowni na nowy rok szkolny 2019/2020 w tym również do AKADEMII EDUKACJI PRZEDSZKOLAKA.

Akademia Edukacji Przedszkolaka w Pałacu Młodzieży obchodzi w tym roku swój 10. Jubileusz. To miejsce sprawdzone, przyjazne dzieciom i dobry start dla maluchów.
Różnorodny repertuar zabaw i zajęć /język angielski, rytmika, plastyka/ w przyjaznej atmosferze, pomaga dziecku szybko zaaklimatyzować się w nowym miejscu. Szczególny nacisk kładziony jest na rozwój emocjonalny i muzyczny. Pomagają w tym zajęcia rytmiczne. Rozwój logopedyczny wspierają m.in. zajęcia z języka angielskiego.

Od 2008 r. zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów i działań, które wspierają rozwój dzieci i edukują poprzez zabawę: m.in. WYCHOWANIE PRZEZ CZYTANIE, SPOTKANIA Z TAŃCEM ETNICZNYM, MAŁY KARATEKA, PAŁACOWA AKADEMIA ZDROWIA, ZABAWY NA CZTERY ŁAPY – DOGOTERAPIA, PRZEDSTAWIENIA TEATRALNE – „TEATR DZIECIOM”, SPOTKANIA Z TEATREM I MUZYKĄ. DODO W PODRÓŻY DOOKOŁA ŚWIATA.

Więcej informacji oraz plan zajęć na nowy rok szkolny znajduje się na naszej stronie internetowej:
https://palac.szczecin.pl/akademia-edukacji-przedszkolaka/
 

Autor:  Pałac Młodzieży - Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie 
22.05.2019