przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Lato z książką - Relacja

Filie Miejskiej Biblioteki Publicznej od lat kierują do dzieci i młodzieży atrakcyjną ofertę kulturalną. Od wielu lat w ramach działalności statutowej oprócz wypożyczania książek, w trakcie roku szkolnego prowadzimy lekcje biblioteczne, a w czasie ferii zimowych i wakacji - organizujemy zajęcia dla dzieci.

Filia nr 4, przy ul. Barnima 25 w tym roku zaprosiła młodych czytelników do literackiej podróży w najbardziej egzotyczne i niedostępne zakątki świata.
Wakacje, to czas wypoczynku. Zachęcamy dzieci do oderwania się od monitorów komputerów, do przeniesienia w równie fascynujący świat, który dostępny jest dzięki książkom.

Zajęcia prowadzone przez panie bibliotekarki są atrakcyjną formą spędzenia wolnego czasu oraz okazją do nawiązania nowych znajomości. Przede wszystkim zaś dostarczają wiedzy o otaczającym świecie.
W spotkaniach każdorazowo uczestniczy kilkanaścioro dzieci, często angażują się również rodzice. Podczas zajęć nasi mali goście poznają książki, wykonują prace plastyczne, rozmawiają, a przede wszystkim świetnie się bawią - i to nie tylko w bibliotece, ale też w ogrodzie.

Zapraszamy do obejrzenia i wysłychania relacji z jedenego z takich spotkań.Na spotkania w filii nr 4, przy ul. Barnima 25 zapraszamy w najbliższy czwartek i piątek w godz. 12.00-13.00. Wstęp wolny!

Tekst: Anna Rutkowska - Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie
 

Autor:  Wydział Informatyki 
22.08.2014