przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Bezpłatne kursy dla maturzystów na ZUT

„Mocni z matmy” na ZUT. Ruszają zapisy na kurs przygotowawczy do matury z matematyki organizowany przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie.

Zajęcia on-line (na platformie Microsoft Teams) prowadzone będą przez wykładowców Studium Matematyki ZUT. Kurs jest bezpłatny i adresowany do tegorocznych maturzystów. Jego zakres tematyczny dostosowano do wymagań egzaminacyjnych.

Spotkania będą się odbywać od 26 lutego do 26 kwietnia, z tygodniową przerwą świąteczną na przełomie marca i kwietnia, dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne od 17:30 do 19:00.

Chętni podzieleni zostaną na pięć grup, trzy na poziomie podstawowym i dwie na poziomie rozszerzonym. Łącznie kurs obejmie 32 godziny nauki.

Więcej można przeczytać na https://matura.zut.edu.pl/

Rekrutacja startuje w najbliższy poniedziałek 5 lutego o godzinie 8.00 w formie elektronicznej. Osoby zainteresowane powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Po zakończeniu rekrutacji zakwalifikowani otrzymają wiadomość mailową z linkiem do odpowiedniego zespołu MS Teams. Ci, dla których zabraknie miejsc zostaną wpisani na listę rezerwową.

To nie jedyny kurs jaki ZUT organizuje dla kandydatów na studia.

Na Wydziale Architektury ZUT do 11 marca trwają zapisy na bezpłatne zajęcia rysunku prowadzone przez naszych wykładowców.

Dla chętnych zaplanowano 3 spotkania: 6, 13 i 20 kwietnia, które będą się odbywać na Wydziale Architektury przy ul. Żołnierskiej 50.

Zapisy pod numerem telefonu 91 449 55 23 lub mailowo: mandrzejak@zut.edu.pl.


Zapraszamy!


Fot. Aurelia Kołodziej/ZUT

Autor:  Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny 
02.02.2024
Zostaw 1,5% podatku
w Szczecinie trwa nabór projektów w kolejnej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2025