przejdź do głównej treści strony
strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Nabór do klasy sportowej - Gim nr 9

ZOSTAŁO JUŻ TYLKO 5 DNI!! DO 13 MAJA TRWA NABÓR DO KLASY SPORTOWEJ!!!
Razem ze swoim dzieckiem zastanawiacie się, które ze szczecińskich gimnazjów wybrać?
Zależy Wam na wysokim poziomie nauczania oraz fizycznym rozwoju dziecka?
To szkoła dla Was!

W Gimnazjum Nr 9 w Szczecinie trwa nabór, do 1 klasy o ukierunkowaniu sportowym. Specjalizacją będzie piłka siatkowa dziewcząt i chłopców.
Jeśli Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać wolny czas, jest ambitne i chętnie uczestniczy w zajęciach sportowych, a ponadto oddaje się w pełni swojej pasji, wybór jest prosty.
Oprócz zajęć lekcyjnych, prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, szkoła zapewnia treningi specjalistyczne, kształtujące dzieci pod kątem danej dyscypliny sportowej oraz zajęcia ogólnorozwojowe (np. basen).
Gimnazjum Nr 9, odnosi liczne sukcesy na arenie sportowej zarówno w Szczecinie, województwie, jak i w całej Polsce. UKS Pomorzanie jest klubem działającym przy GM 9 i w ogromnej mierze zawodniczkami klubu są uczennice gimnazjum.
Jeśli masz jakieś pytania, prosimy o kontakt.
Opiekun dziewcząt – Tomasz Nitzler
Opiekun chłopców – Grzegorz Krzywania.
Termin składania wniosków o przyjęcie do klasy o profilu piłka siatkowa dziewcząt i chłopców do 13.05.2015r. Test sprawnościowy dla kandydatów do klasy sportowej odbędzie się dnia 18.05.2016r. o godz. 16:30 w sali gimnastycznej Gimnazjum Nr 9 w Szczecinie ul. Dunikowskiego 1. Jeżeli z przyczyn losowych kandydat nie będzie mógł uczestniczyć w teście w pierwszym terminie tj. 18.05.2016r. – dodatkowy termin testu sprawnościowego –25.05.2016r. o godz. 16:30. Nie obawiaj się testów, są proste i każdy bez problemu sobie z nimi poradzi!!!
Więcej informacji na stronie: www.gim9szczecin.pl lub w sekretariacie szkoły (91) 482 19 06.

Autor:  Gimnazjum nr 9 
10.05.2016
Pozostaw 1 procent w Szczecinie - link otwiera się w innym serwisie