przejdź do głównej treści strony
strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Wieczór z Czytadłem

I kolejny Wieczór z Czytadłem nadszedł. Czekała na niego duża grupa koneserów literatury i nie tylko.

Dnia 2 grudnia 2016 r. w godz. 17.00 - 22.00 w Gimnazjum nr 7 im. Sybiraków odbył się Wieczór z Czytadłem. Jak zwykle rozpoczęliśmy od gier i zabaw integracyjnych, które pozwoliły poznać koleżanki i kolegów z różnych klas. Gwoździem programu jak zwykle były podchody, które wymagały zgranej pracy zespołowej. Należało znaleźć sześć stacji, odpowiedzieć na pytania związane z literaturą. Wszystkie zadania przygotowały uczennice klasy 2f i 2b. Najważniejszą konkurencją było przygotowanie przez każdą z trzech grup scenki z bajki "Czerwony Kapturek".

Przed prezentacją etiud na uczestników czekała pyszna pizza ufundowana przez Radę Rodziców. Najedzeni i uśmiechnięci uczniowie zabrali się do pracy na scenie. Dla wszystkich liczyła się dobra zabawa. W naszej szkole jednak nie ma pokonanych. Każdy zostaje doceniony - wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze. Na koniec zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie.

Przyjemnie było spędzić piątkowy wieczór w miłym gronie i ciekawej, twórczej atmosferze. Ta szkolna tradycja integruje uczniów i tworzy wyjątkowy klimat naszej szkoły.Natalia Lis kl. 2b

Autor:  Gimnazjum Nr 7 
07.12.2016
Pozostaw 1 procent w Szczecinie - link otwiera się w innym serwisie