przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Dni Otwarte w Technikum TEB Edukacja

Technikum TEB Edukacja zaprasza serdecznie na Dni Otwarte, które odbędą się 10 kwietnia od godziny 13:00-16:00. Oprócz wielu atrakcji (m.in. warsztaty, fotobudka) w tym dniu odbędzie się również prezentacja projektu unijnego realizowanego w naszej szkole. 

Na przełomie listopada i grudnia 2018 uczniowie klas IV Technikum TEB Edukacja wybrali się na praktyki międzynarodowe do Mediolanu. Podczas miesiąca spędzonego zagranicą mogli zobaczyć jak funkcjonują włoskie firmy, zapoznać się ze specyfiką branży na włoskim rynku pracy, nawiązać relacje zawodowe oraz poznać kulturę Mediolanu.
Reprezentanci klas technik informatyk, technik usług fryzjerskich oraz technik organizacji reklamy odbywali praktyki dzięki wsparciu z programu "Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego-kierunek Mediolan" realizowanego ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój PO WER VET na zasadach Programu Erasmus +.

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami samych uczestników na blogu:
https://tebszczecin.blogspot.com/?fbclid=IwAR0jmOBgqz5Gwv65MhzSNW3mu0xtgakpwlR9B4sdP90a8M5H80Mj9fQEvEA

lub oglądnięcia filmu, który udało się nagrać w Mediolanie:Technikum TEB Edukacja stara się pozyskiwać dla fundusze unijne aby uczniowie mogli zdobywać wiedzę praktyczną w krajach całej Unii Europejskiej!

Po więcej szczegółów zapraszamy na Dni Otwarte! 

Autor:  Technikum TEB Edukacja w Szczecinie  
25.02.2019