Aktualności Publikacje RSS Newsletter Kształcenie zawodowe Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

Integracyjny Festyn Osiedlowy

Rada Osiedla Niebuszewo Bolinko wspólnie z naszym gimnazjum i SP 41 zaprosiła okolicznych mieszkańców na festyn integracyjny. Odbył się w sobotę 28 maja 2016r. w g. 10 – 16 na boisku naszej szkoły.
Zapewniono wiele atrakcji, m.in. prezentację Rady Osiedla oraz Gim2 i SP41, występy artystyczne (wokalne oraz taneczne), gry i zabawy, dmuchańce, pokazy ratownictwa…
Można było sprawdzić się na strzelnicy, w grach sportowych, pokazać swój talent plastyczny. Było oczywiście malowanie buziek. Jak zwykle wielkim zainteresowaniem cieszyli się policjanci na koniach, motocyklach i w samochodach. Można było skorzystać z „domino budki” i zrobić sobie zdjęcia z wykorzystaniem różnych rekwizytów. Były fanty, porady kosmetyczne. Zainteresowaniem cieszyły się liczne stoiska z biżuterią, maskotkami, kawą, a także roślinami niszczącymi dokuczliwe owady.
Mimo kilku godzin spędzonych na festynie, nikt nie odczuwał głodu, bo organizatorzy zapewnili pyszną grochówkę, grillowane kiełbaski, chleb ze smalce i ogórkiem, a na deser różne ciasta, watę cukrową, popcorn.
Piknik dał okazję lepszego poznania się mieszkańców, a niektórym powrót do szkoły, którą ukończyli przed laty, i pokazania jej dzieciom.
Zgodnie z tradycją pikników na boisku Gim2 – dopisała pogoda.
 

Autor:  Gimnazjum Nr 2 
30.05.2016


  •