Aktualności Publikacje RSS Newsletter Rządowa Reforma Systemu Oświaty 6 - latki Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

Integracyjny Festyn Osiedlowy

Rada Osiedla Niebuszewo Bolinko wspólnie z naszym gimnazjum i SP 41 zaprosiła okolicznych mieszkańców na festyn integracyjny. Odbył się w sobotę 28 maja 2016r. w g. 10 – 16 na boisku naszej szkoły.
Zapewniono wiele atrakcji, m.in. prezentację Rady Osiedla oraz Gim2 i SP41, występy artystyczne (wokalne oraz taneczne), gry i zabawy, dmuchańce, pokazy ratownictwa…
Można było sprawdzić się na strzelnicy, w grach sportowych, pokazać swój talent plastyczny. Było oczywiście malowanie buziek. Jak zwykle wielkim zainteresowaniem cieszyli się policjanci na koniach, motocyklach i w samochodach. Można było skorzystać z „domino budki” i zrobić sobie zdjęcia z wykorzystaniem różnych rekwizytów. Były fanty, porady kosmetyczne. Zainteresowaniem cieszyły się liczne stoiska z biżuterią, maskotkami, kawą, a także roślinami niszczącymi dokuczliwe owady.
Mimo kilku godzin spędzonych na festynie, nikt nie odczuwał głodu, bo organizatorzy zapewnili pyszną grochówkę, grillowane kiełbaski, chleb ze smalce i ogórkiem, a na deser różne ciasta, watę cukrową, popcorn.
Piknik dał okazję lepszego poznania się mieszkańców, a niektórym powrót do szkoły, którą ukończyli przed laty, i pokazania jej dzieciom.
Zgodnie z tradycją pikników na boisku Gim2 – dopisała pogoda.
 

Autor:  Gimnazjum Nr 2 
30.05.2016


  •