przejdź do głównej treści strony

„Twój pomysł na miasto”: SBO 2021

Trwa nabór projektów do tegorocznej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. W tym roku mieszkańcy mają czas na złożenie swojego wniosku tylko do 1 lipca. Zapraszamy!

Przypominamy. Tegoroczna pula SBO to 14 606 083 zł do wydania. By wziąć udział w zagospodarowaniu tej kwoty wystarczy mieć pomysł na inwestycje lub działanie w obszarze lokalnym lub ogólnomiejskim, zebrać minimalną liczbę 10 podpisów na liście poparcia i w podanym terminie zgłosić swój wniosek do magistratu.

Każdy mieszkaniec może złożyć nieograniczoną liczbę propozycji.

 

Projekty mogą być:

  • ogólnomiejskie – takie, z których będą mogli korzystać mieszkańcy więcej niż jednej dzielnicy, na które przeznaczono 30% środków.

oraz

  • lokalne - na które przeznaczono 70% środków. Podział środków został rozdysponowany pomiędzy 22 obszary lokalne na podstawie ilości mieszkańców poszczególnych obszarów oraz ich powierzchni.

Wnioski można składać do 1 lipca 2020 r. (do godz. 15.30) drogą ELEKTRONICZNĄ, logując się na stronie www.sbo.szczecin.eu, lub tradycyjnie poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i złożenie go w siedzibie Urzędu Miasta lub w filii Urzędu.

 

Więcej na stronie:

www.sbo.szczecin.eu

 

Więcej informacji oraz niezbędną pomoc można uzyskać pod nr tel. 91 42 45 105 lub pisząc na adres e-mail: sbo2021@um.szczecin.pl

Lista załączników:

Autor:  Urząd Miasta Szczecin 
15.06.2020
Wyobraź sobie studia. ZUT wystartował z rekrutacją