Aktualności Publikacje RSS Newsletter Kształcenie zawodowe Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

Campus Zawodowy 2016/17

To już druga edycja Campusu Zawodowego. Rozpoczęliśmy, w październiku, od współzawodnictwa sportowego trzech sąsiadujących ze sobą szkół zawodowych. Reprezentacje Zespołu Szkół nr 3, Zespołu Szkół nr 4 i Zespołu Szkół nr 6 rywalizowały ze sobą w sześciu dyscyplinach sportowych. W tym roku klasyfikację generalną i wspaniały puchar przechodni wygrał Zespół Szkół nr 6. Dekoracji medalami wszystkich zawodników dokonali dyrektorzy "campusowych" szkół. Rywalizacja sportowa to dużo emocji i zabawy, a tort przygotowany przez uczniów "gastronomika" dla swoich koleżanek i kolegów smakował wyśmienicie.

A co dalej? Trzy szkoły przygotowują się do największego wyzwania.
Już w listopadzie, w ramach II edycji Campusu Zawodowego uczniowie szczecińskich gimnazjów będą brali udział w zajęciach zawodoznawczych na terenie trzech ww. szkół. Poszczególne szkoły zawodowe przygotują zajęcia z praktycznym wykonaniem prezentujące zawody z następujących branż: ekonomia, reklama, energetyka, transport, gastronomia i hotelarstwo.
Poprzez takie działania chcemy pokazać poszczególne dziedziny zawodowe i przez to pomóc uczniom w świadomym wyborze dalszej drogi kształcenia.

Zapraszamy do udziału w Campusie Zawodowym 2016/17
Do zobaczenia na zajęciach.

ZS3, ZS4, ZS6

Autor:  Zespół Szkół nr 4 w Szczecinie 
27.10.2016


  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

  •