przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Ferie w Muzyku - "Morskie opowieści"

 

Jeśli masz od 6 do 15 lat, jesteś uczniem szkół ogólnokształcących miasta Szczecina, masz talent plastyczny, jesteś sprawny manualnie, uwielbiasz występować na scenie albo interesujesz się artystyczną działalnością lub po prostu chcesz poznać, czy masz ukryty talent w tych kierunkach, koniecznie przyjdź do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego na artystyczne zimowe półkolonie.

 

 W programie zajęć m.in.:

  • We wspólnej zabawie będziemy tworzyć sceniczne przedstawienie oparte na wierszu J. Tuwima – „Pan Maluśkiewicz”. We wszystkich działaniach pomogą Wam nauczyciele i instruktorzy. Przedstawienie zaprezentujemy w auli szkoły w dniu 6 lutego 2019 o godz. 16,00. Już dziś zaproś swoich rodziców, dziadków, opiekunów, kolegów na fantastyczne, artystyczne popołudnie.
  • Zadbamy także o Twoją edukację, byś poznał i doskonalił nowe umiejętności, a tym samym wrócił do szkoły bez stresu i z większą ochotą.
  • Jeśli poczujesz się zmęczony, zastosujemy elementy odprężenia i relaksu - szereg zabaw kształtujących niezależność ruchową kończyn, podzielność uwagi w wykonywaniu różnych zadań, uplastycznianie i rozwijanie zdolności manualnych i muzycznych.
  • Twoje siły wzmocnimy poczęstunkiem i ciepłym posiłkiem.

 

Gwarantujemy - wszystkie zajęcia, opieka kadry, materiały warsztatowe, wyżywienie, ubezpieczenie, w cenie 290 zł/os. za całe półkolonie - 8 dni.

Oferujemy - dobrą zabawę, twórcze, pożyteczne spędzenie czasu wolnego w grupie rówieśników, doskonalenie własnych umiejętności i nabywanie nowych.

Wypoczynek będzie zgłoszony w Kuratorium Oświaty.

 

Opowiedz o tej ofercie swoim kolegom i koleżankom, zaproś znajomych do wspólnej zabawy!

Na twoje zgłoszenie czekamy do 15 stycznia 2019.

 

Formularz uczestnika wypoczynku przyjmuje sekretariat szkoły w godz. 10,00-18,00 od poniedziałku do piątku, lub przez e-mail – skan formularza na adres: katkus@interia.eu


Wpłaty tylko na konto bankowe: Bank PKO B.P. I O/Szczecin
93 1020 4795 0000 9002 0278 6119
właściciel Gmina Miasto Szczecin Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia
al. Wojska Polskiego 115 70-483 Szczecin 

Ważne! Prosimy wpłacać od 02.01.2019 r.

Bliższe informacje u kierownika półkolonii – Katarzyna Kuszwara e-mail: katkus@interia.eu                    

Lista załączników:

Autor:  Państwowa Szkoła Muzyczna l stopnia  im. Tadeusza Szeligowskiego w Szczecinie  
14.01.2019