Aktualności Publikacje RSS Newsletter Kształcenie zawodowe Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

X LO najlepsze na TargachX LO najlepsze na Szczecińskich Targach Szkół Ponadgimnazjalnych

22 kwietnia br. pełni zapału i pozytywnej energii zawitaliśmy na Szczecińskich Targach Szkół Ponadgimnazjalnych w Technoparku Pomerania w Szczecinie.

Każdy tegoroczny gimnazjalista mógł zapoznać się na nich z ofertą edukacyjną dla siebie. W myśl zasady: najwięcej dowiesz się u źródła – wyszliśmy naprzeciw wszystkim zainteresowanym lub jeszcze niezdecydowanym. Nasze stoisko cieszyło się wielkim powodzeniem wśród odwiedzających targi, a uczniowie X LO dzielili się z młodszymi koleżankami, kolegami i ich rodzicami informacjami o naszej szkole. Nie zabrakło również cheerleaderek i żonglerów, a nawet samego dyrektora.

Nasza pasja, otwartość i rzeczowość, które charakteryzują każdego ucznia X LO, to nasze atuty i dlatego zostaliśmy wyróżnieni I miejscem za najlepsze stoisko wśród szczecińskich liceów… Przez grzeczność nie zaprzeczymy i bardzo się cieszymy nagrodą.

Zapraszamy do X LO wszystkich, którzy chcą z nami dzielić te pasje i zapał.
 

Autor:  X Liceum Ogólnokształcące 
27.04.2016


  •  

  •