Aktualności Publikacje RSS Newsletter Kształcenie zawodowe Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

Centrum Edukacji Ogrodniczej na uroczystości wręczenia dyplomów PRM

05 listopada 2014 roku, w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów przy Alejach Ujazdowskich w Warszawie, odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Stypendia zostały przyznane za osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2013/2014 uczniom ze wszystkich województw. Uczniowie, którzy otrzymali to zaszczytne wyróżnienie, w ubiegłym roku szkolnym otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen (co najmniej 4,75) lub wykazywali szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów rozpoczęła się o godzinie 11.00. Po przemowie Pani Premier, Ewy Kopacz, nastąpiło wręczenie dyplomów. Pani Premier osobiście przekazała wszystkim młodym ludziom dyplomy. Z każdym z nich zamieniła słowo. Każdy z zaproszonych wyczekiwał na ten moment. Emocje Stypendystów, flesze aparatów ich opiekunów i oczekiwanie na wyczytanie imienia i nazwiska oraz nazwy reprezentowanej szkoły towarzyszyły tej chwili. Po rozdaniu dyplomów oraz licznych podziękowaniach i słów uznania dla przybyłych osób, wykonano wspólne zdjęcia, a następnie – zdjęcia z Panią Premier z podziałem na uczniów z województw.

To nie była ostatnia niespodzianka. Zaraz po zakończeniu uroczystości wszyscy zostali zaproszeni na obiad w Kancelarii. Po nim zaś, zaplanowane było zwiedzanie sal, znajdujących się w tym budynku, ze szczególnym uwzględnieniem sali, w której była wystawa poświęcona byłemu Premierowi – Tadeuszowi Mazowieckiemu.

Pełni wrażeń zakończyliśmy wizytę w Kancelarii i udaliśmy się na zwiedzanie Warszawy przed wyjazdem do Szczecina. Z naszej szkoły uczennica klasy II TK – Małgorzata Ciesielska wraz z wychowawczynią – Iwoną Galacką Rajchel uczestniczyły w tej gali.

Wszystkim Stypendystom ze szczecińskich szkół zawodowych serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Link do strony Prezesa Rady Ministrów:
https://www.premier.gov.pl/wydarzenia/aktualnosci/premier-ewa-kopacz-uhonorowala-najzdolniejszych-uczniow.html


Zapraszamy do galerii zdjęć

Autor:  Centrum Edukacji Ogrodniczej 
10.11.2014


  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

  •