Aktualności Publikacje RSS Newsletter Kształcenie zawodowe Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

Zaproszenie na Koncert


 
 

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Szczecinie serdecznie zaprasza na Koncert Kolęd „Z Turoniem i Gwiazdą” zespołu Trebunie Tutki wraz z uczniami szkoły. Na scenie pojawi się ponad 100 małych artystów (chór i orkiestra szkolna, Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie oraz chór chłopięcy ze szkoły NAWIGAOTR). Koncert poprowadzi Roman Czejarek – dziennikarz Polskiego Radia.

Koncert odbędzie się w Hali Koncertowej przy ul. Energetyków 14 stycznia o godz. 18:30. Bilety w cenie 15 zł (ulgowy) lub 30 zł (normalny) można nabyć poprzez stronę: http://bilety.fm/pl/muzyka/1769-bilety-na-z-turoniem-i-gwiazda-koncert-koled-14-stycznia-2017-w-sali-koncertowej-w-szczecinie.html
W ramach wspólnego projektu muzycznego zespół Trebunie Tutki oraz uczniowie z szkoły zaprezentują góralskie jasełka z kolędnikami, turoniem i gwiazdą, pokazy tańców regionalnych i obrzędów wigilijno-noworocznych, jak chociażby sypanie ziarna "na scynście, na zdrowie”.

Program całego koncertu jest tak stworzony tak, aby słuchacz stawał się równocześnie aktywnym uczestnikiem tego muzycznego wydarzenia. Organizatorzy chcą, aby widzowie włączyli się do wspólnego kolędowania. Koncert będzie trwał około 2h. Podczas koncertu przeprowadzona zostanie charytatywna zbiórka funduszy na wsparcie Zachodniopomorskiego Hospicjum dla dzieci.
 

Autor:  Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Szczecinie 
09.01.2017

  • Plakat
     Plakat