przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Dzień Otwarty V LO w Szczecinie

Mamy zaszczyt zaprosić Was, w imieniu wszystkich uczniów, na dzień otwarty V LO im. Adama Asnyka w Szczecinie. Dzień inny niż wszystkie inne.

Zazwyczaj przychodzicie, mniej lub bardziej zdecydowani, pooglądać korytarze, posłuchać o profilach, nauczycielach, obiadach, sali gimnastycznej czy szkolnych boiskach. To dobrze. Podczas kilkunastominutowego spaceru po szkole, dowiadujecie się bardzo wiele. Mimo to, większość z Was nie jest w stanie ocenić, czy to właśnie miejsce, które chcecie odwiedzać prawie codziennie przez najbliższe trzy lata. Dlaczego tak się dzieje?

Wierzymy, że nawet najbardziej trafiony profil i najlepiej dobrana klasa, są nic nie warte, jeśli źle się w szkole czujecie. Dlatego w tym roku, nasz Dzień Otwarty, oprócz dostarczenia Wam niezbędnych informacji o V LO, ma za zadanie również wprowadzić gości w klimat i atmosferę liceum. Chcemy, abyście wynieśli z naszego wydarzenia nieco więcej, niż suche informacje, abyście myśleli o V LO jako całości, a nie jako kolumnach i numerach. Bo przecież na co dzień, siedzimy w ławkach z żywymi ludźmi, chodzimy wspólnie po tych samych korytarzach, jesteśmy częścią wewnętrznej społeczności. Szkoła, to nie tylko lekcje, to znacznie więcej innych wydarzeń i imprez, podczas których najlepiej da się odczuć "to coś".

Przyjdźcie do nas otwarci, gotowi do stania się na czas zwiedzania licealistami. Otwórzcie się na Piątkę.

Zapraszamy, 11 kwietnia godz. 14:00 - 17:00
Samorząd Uczniowski V LO
Więcej szczegółów na wydarzeniu na fb-http://bit.ly/dzienotwartyVLO

Autor:  V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi 
05.04.2018
przekaż swój 1% organizajcom pozarządowym - link otwiera się w innym serwisie Wielki Piknik Pasji, 19 maja