przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Warsztaty "Wychowanie do wartości"

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w ZCEMiP zaprasza nauczycieli, wychowawców, przedstawicieli samorządów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

na warsztaty
wychowanie do wartości


16 kwietnia 2018r. godz.11.30
Muzeum Dialogu Przełomy i Teatr Kana


Podzielony świat trudne drogi do wolności

mgr Ewa Sobota, mgr Edyta Szumocka – edukatorzy NNS- CDP

Życie na marginesie? - warsztaty

Weronika Fibich pracuje na pograniczu sztuk performatywnych, reportażu i dokumentu. Reżyserka akcji teatralnych/performatywnych, artystka interdyscyplinarna, twórczyni filmów dokumentalnych i licznych projektów artystycznych. Związana z Ośrodkiem Teatralnym Kana od 1998 roku. Oprócz działalności kulturotwórczej, edukacyjnej i programowej w ramach projektów realizowanych przez Ośrodek, od lat realizuje własną, autorską drogę twórczą. W polu jej zainteresowań są działania realizowane w przestrzeni pozateatralnej; na granicy prywatnego i publicznego. Najczęściej podejmowanym przez nią tematem jest pojęcie pogranicza, wykluczenia, pamięci i tożsamości. Stosowaną metodą pracy jest „rysunek z pamięci”. Wartość „rysunku” polega na powiązaniu prywatnego z publicznym, wyrozumowanego z intuicyjnym, przypomnianego z odczuwanym.
W polu jej zainteresowań są działania realizowane w przestrzeni pozateatralnej; na granicy przestrzeni prywatnej i publicznej. Najczęściej podejmowanym przez nią tematem jest pojęcie pogranicza, wykluczenia, pamięci i tożsamości.

Renata Majewska doradca metodyczny ds. profilaktyki i wychowania


Zapisy na warsztaty sekretariat.odn@zce.szczecin.pl lub telefonicznie 91 4282944
 

Lista załączników:

Autor:  Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli 
05.04.2018
przekaż swój 1% organizajcom pozarządowym - link otwiera się w innym serwisie Wielki Piknik Pasji, 19 maja