przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin


Wyniki konkursu Nasza Rodzinna Bajka Kamishibai #Zostańwdomu

Konkurs pt. NASZA RODZINNA BAJKA KAMISHIBAI #ZOSTAŃWDOMU miał zachęcić  do wspólnej twórczości dzieci i dorosłych pozostających w domu w czasie kwarantanny poprzez wspólne tworzenie bajek w gronie rodzinnym, jego zadaniem było także zainteresowanie tematyką teatru kamishibai.

Jako organizatorzy uważamy, że ten cel został osiągnięty! Bardzo dziękujemy wszystkim Uczniom i Uczennicom oraz ich Rodzicom za ich ciekawe prace i poświęcony czas!

Wyniki:

Miejsce 1 – Ada Sitek, Szkoła Podstawowa nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Szczecinie, praca pt. Kotek w czapce.

Miejsce 2 – Alicja Kulpa i Zuzanna Kulpa, Zespół  Szkół Sportowych im. Sportowców Ziemi Szczecińskiej w Szczecinie, praca pt. Cztery pory roku w kryształowym berle ukryte.

Miejsce 3 – Laura Szymańska i Dominik Szymański, Szkoła Podstawowa nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Szczecinie, praca pt. O Wirusie  -  nieproszonym  gościu, który chciał zwiedzić cały świat.

Wyróżnienia:

  • Marcin Bończuk, Zespół  Szkół Sportowych im. Sportowców Ziemi Szczecińskiej w Szczecinie, praca pt. Papuga.
  • Karolina Ćwir, Szkoła Podstawowa nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Szczecinie, praca pt. O przyjaźni i samotności.
  • Przemysław Maciejko, Szkoła Podstawowa nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Szczecinie, praca pt. Niebezpieczny  COVID-19.
  • Oliwia Łukaszewicz, Szkoła Podstawowa nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Szczecinie, praca pt. Baśń o królewskim małżeństwie i psie.

Nagrody z dyplomami ufundowane przez Placówki Organizatorów zostaną wręczone w czasie zakończenia roku szkolnego, natomiast nagrody ufundowane przez Wydawnictwo Tibum przekazane zostaną w nowym roku szkolnym.

Sylwia Jaguszewska, Zespół  Szkół Sportowych im. Sportowców Ziemi Szczecińskiej w Szczecinie,

Monika Dżugan, SP nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Szczecinie,

Regina Czekała – Kil, ZCDN – Biblioteka Pedagogiczna im. H. Radlińskiej w Szczecinie

Autor:  Zespół Szkół Sportowych 
29.06.2020
Wyobraź sobie studia. ZUT wystartował z rekrutacją
Rekrutacja na Akademii Morskiej