przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Święto Niepodległości połączone z pasowaniem w SP 21

23 listopada 2018 r.w Szkole Podstawowej nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie odbył się apel z okazji 100-lecia Święta Odzyskania przez Polskę niepodległości. Prócz Dyrekcji, nauczycieli i uczniów wzięło w niej udział znamienite grono gości oraz wielu rodziców. Uroczystość ta połączona była z pasowaniem uczniów klas pierwszych oraz klasy czwartej i siódmych.

Na początku apelu uczniowie klasy obronno-ratowniczej zaprezentowali przedstawienie, którego tematyka związana była z obchodami święta niepodległości.Następnie najmłodsi uczniowie klas pierwszych w bardzo zabawny i przewrotny sposób pokazali widzom swoje talenty. Podczas ich występu widzowie mieli okazję wysłuchać kilku piosenek i wierszyków, których tematyka związana była z przyszłością zawodową naszych maluchów.

Po prezentacji swoich talentów dzieci zostały uroczyście pasowane przez Panią Dyrektor na uczniów SP21. Następnie Pani Dyrektor dokonała pasowania uczniów klasy czwartej i siódmych. Całość uroczystości zakończyło odebranie przez uczniów klasy obronno-ratowniczej kolejnych stopni. W czasie całego apelu panowała bardzo podniosła i uroczysta atmosfera. 

Lista załączników:

Autor:  Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi 
29.11.2018