przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin


Sylwia Trojanowska – warsztaty kreatywnego pisania

Zapraszamy 1 października 2019, o godz. 18.00 do filii bibliotecznej nr 14 w Podjuchach (ul. Krzemienna 17) na warsztaty kreatywnego pisania, prowadzone przez pisarkę, Sylwię Trojanowską. Warsztaty są bezpłatne, będą odbywały się w każdy wtorek do 26 listopada 2019. Skierowane są do starszych dzieci i młodzieży.

Czas trwania każdego spotkania ok. 1 godziny.

Informacja dla uczestników:
Jeśli marzysz o karierze dziennikarskiej lub pisarskiej, jeśli pragniesz prowadzić bloga lub jeśli po prostu jesteś ciekaw, jak wygląda praca pisarza, zapraszam Cię na warsztaty kreatywnego pisania od podstaw.
Czym będziemy się zajmować?
Przede wszystkim zgłębimy tajniki pisarskiego warsztatu. Pisanie to nie magia, a narzędzia i techniki, co oznacza, że każdy, absolutnie każdy może się tego nauczyć. Zajmiemy się pobudzaniem wyobraźni, rozwijaniem pisarskich umiejętności w różnych gatunkach literackich. Szczerze opowiem o swoich początkach i o pisaniu w ogóle po to, by dać Wam impuls do tego, byście się odważyli i zaczęli pisać!
Wierzę, że będzie nam towarzyszyła doskonała atmosfera!
Serdecznie zapraszam i… do zobaczenia!

Sylwia Trojanowska – pisarka, coach, mentorka. Autorka powieści obyczajowych: trylogii z historią Szczecina w tle pt.: „Sekrety i kłamstwa”, trylogii współczesnej pt.: „Szkoła latania” oraz „A gdyby tak…”. Autorka spektakli teatralnych. Jest szczecinianką z urodzenia i z wyboru. Wspiera kobiece inicjatywy i działa na rzecz rozwoju Szczecina. Jest kolekcjonerką chwil i pasjonatką pozytywnego myślenia. Uwielbia podróże te bliskie, i te całkiem odległe. 

Autor:  Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie 
25.09.2019
Wyobraź sobie studia. ZUT wystartował z rekrutacją
Rekrutacja na Akademii Morskiej