przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Akcja edukacyjna "Kartka dla Szpitali"

Akcja Kartka dla Szpitali w SP21 z OI w Szczecinie i życzenia świąteczne dla nauczycieli świetlicy.

Kochane Świetliczaki, Drodzy Rodzice/Opiekunowie. Dziękujemy serdecznie za przesyłane prace plastyczne dzieci, kontakt mailowy, życzenia i miłe słowa. Aby podkreślić rangę zawodu medyka ( lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i wszystkich pracowników służby zdrowia), poświęcenia jakie się z nim wiąże i oddanie potrzebującym zaproponowaliśmy naszym dzieciom i ich rodzicom/opiekunom wspólną edukacyjną akcję – nasze poparcie i podziw. Dzieci tworzyły kartki, rysunki z życzeniami wielkanocnymi oraz podziękowaniami dla medyka, szpitala.

Dziękujemy za udział w akcji Kartka dla Szpitali. Dzięki wykonanym kartkom wielkanocnym i rysunkom z życzeniami dla pracowników szpitali w Polsce, mogliśmy podziękować za ich poświęcenie i docenić trudną pracę. Kartki zostały przesłane drogą mailową do szpitali znajdujących się w Szczecinie i Polsce.

Dziękujemy za życzenia świąteczne skierowane do nauczycieli świetlicy i piękne kartki, które wykonaliście w wolnym czasie. Pozdrawiamy serdecznie! Bardzo za Wami tęsknimy.
 

Autor:  Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi 
28.04.2020
Wyobraź sobie studia. ZUT wystartował z rekrutacją