przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Festiwal Duetów On i Ona lub Ona i Ona VII oraz Solistów VI

Szkoła Podstawowa nr 11 w Szczecinie informuje, że konkurs wokalno-muzyczny Festiwal Duetów On i Ona lub Ona i Ona VII oraz Solistów VI, który miał odbyć się 22.05.2019 r., odbędzie się w innym terminie o czym poinformujemy w terminie późniejszym.

 


 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 w Szczecinie Małgorzata Nermend serdecznie zaprasza młodzież gimnazjalną (klasa 3) oraz uczniów szkół podstawowych klas 4 – 8 do wzięcia udziału w konkursie wokalno - muzycznym "Festiwal Duetów On i Ona lub Ona i Ona VII oraz Solistów VI".

Konkurs objęty jest Mecenatem Miasta Szczecin.

Konkurs adresowany jest do uczniów gimnazjów oraz uczniów szkół podstawowych klas od 4 do 8.

Tematyka konkursu jest dowolna, treści, piosenek polskich i zagranicznych (w tym roku promujemy, oprócz piosenek w języku polskim - najwyżej punktowane, piosenki śpiewane w językach mniej popularnych np. po francusku, włosku itd), śpiewanych w duecie, solo lub w chórku powinny mieć pozytywne przesłanie i nie zawierać słów niecenzuralnych.
Celem Festiwalu jest połączenie atmosfery zabawy z umiejętnościami wokalnymi oraz tworzenie i utrzymywanie więzi międzyszkolnych.

Uczestników Festiwalu na wypełnionych formularzach (w załączniku) prosimy zgłaszać do dnia 19 maja 2019 telefonicznie lub na adres mailowy: julitakaweckatypek@gmail.com oraz faxem : 91-453-94-33.

Festiwal Duetów odbędzie się 22 maja 2019 o godz 10 w Szkole Podstawowej nr 11 w Szczecinie.

Dodatkowe informacje można uzyskać bezpośrednio u Pani Julity Kaweckiej-Typek,
tel: 733-009-353

W załączniku przesyłamy regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy uczestnictwa oraz zgodę rodzica/opiekuna.
 

Lista załączników:

Autor:  Szkoła Podstawowa nr 11 
05.04.2019