przejdź do głównej treści strony
strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Oferta edukacyjna IPN

 

Szanowni Państwo!

Jak co roku, przedstawiamy Państwu ofertę edukacyjną przygotowaną przez pracowników Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej w Szczecinie. Dostrzegamy niezwykłą rolę Nauczycieli w kształtowaniu młodych ludzi na przyszłych obywateli naszego kraju. Historia jest dla nas nie tylko pasją, ale rzeczywistą odpowiedzią na wiele pytań odnoszących się do teraźniejszości. Wspólnie z Państwem i uczniami chcemy tych odpowiedzi szukać.

W tym roku szkolnym ważnym motywem przewodnim stało się przygotowanie do Roku Stulecia Niepodległości. Stąd przede wszystkim w naszej ofercie znalazły się ogólnopolski konkurs „Moja Niepodległa” dla nauczycieli, IV seminarium wyjazdowe dla nauczycieli, cykl „Filmowe drogi do niepodległości”, a także ta tematyka w wielu propozycjach warsztatowych i konkursowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo propozycje nowe, jak również te cieszące się uznaniem. Przygotowane działania adresowane są do szkół i nauczycieli wszystkich poziomów edukacji. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej oferty i zamówienia warsztatów dla uczniów swojej szkoły (prosimy o kontakt z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem). Istnieje także możliwość przeprowadzenia zaproponowanych warsztatów dla drużyn harcerskich.

Oferta do pobrania znajduje się tutaj: http://szczecin.ipn.gov.pl/pl9/edukacja/edukacja-szczecin/24507,Oferta-edukacyjna-OBEN-IPN-w-Szczecinie.html


Zapraszamy do współpracy!
Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Szczecinie
 

Autor:  Instytut Pamięci Narodowej w Szczecinie 
05.09.2017
Szczeciński Budżet Obywatelski 2019 - link otwiera się w innym serwisie