przejdź do głównej treści strony

Duet Jackpot w Saloniku Muzycznym

Przed nami kolejna, trzecia już odsłona Saloniku Muzycznego. Tym razem na scenie zaprezentuje się duet Jackpot.

Duet JACKPOT, to finaliści jubileuszowej, dziesiątej edycji Must Be the Music. Zespól tworzą Kasia Buja – wokal oraz Maciej Kazuba – gitara.

Są zgrani w życiu i na scenie. Ich recitale to sentymentalne, acz nie pozbawione dobrego humoru, podróże do świata, w którym muzykę pisali prawdziwi kompozytorzy, a teksty wielcy poeci. Wśród wykonywanych utworów znajdziemy między innymi piosenki Hanny Banaszak, Ewy Bem, Krystyny Prońko, Andrzeja Zauchy, Kabaretu Starszych Panów i Grażyny Łobaszewskiej, oraz piosenki autorskie.

Koncert JACKPOT w ramach Saloniku Muzycznego odbędzie się 24 listopada o godzinie 12:00. Obok znanych szczecińskich artystów na scenie w Willi Grawitza zaprezentują się uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia.

Salonik Muzyczny powstał m.in. po to, by łączyć artystyczne pokolenia: doświadczonych artystów z uczniami naszej szkoły. Jest to nie lada gratka dla melomanów, którzy cenią sobie kameralne koncerty i możliwość spotkania wybitnych twórców.

Salonik Muzyczny odbywa się w siedzibie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia imienia Tadeusza Szeligowskiego, w zabytkowej Willi Grawitza przy ul. Wojska Polskiego 115 w Szczecinie.

Autor:  Państwowa Szkoła Muzyczna I st.  
22.11.2019
Wyobraź sobie studia. ZUT wystartował z rekrutacją
Rekrutacja na Akademii Morskiej