przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Matematyczno - Informatyczny Konkurs Interdyscyplinarny

 

XVI Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie ma przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w organizowanym po raz pierwszy Matematyczno-Informatycznym Konkursie Interdyscyplinarnym przeznaczonym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Konkurs odbywa się pod patronatem POLSKIEGO TOWARZYSTWA INFORMATYCZNEGO ODDZIAŁ ZACHODNIOPOMORSKI ORAZ KURATORIUM OŚWIATY W SZCZECINIE i jest adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z województwa zachodniopomorskiego.

Mamy ogromną nadzieję, że udział w organizowanym przez nas konkursie będzie ciekawą propozycją dla tych uczniów, którzy są szczególnie zainteresowani matematyką, grafiką komputerową oraz programowaniem. Zachęcamy wszystkich nauczycieli, a za ich pośrednictwem - uczniów do spróbowania swoich sił w rywalizacji z rówieśnikami naszego regionu.
Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z regulaminem konkursu, dołączonym do niniejszego zaproszenia. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą propozycją, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres koordynatora renatagwozdz@o2.pl W temacie e-maila ”KONKURS MATEMATYKA Z KOMPUTEREM”.

Ze względów organizacyjnych termin zgłoszenia do konkursu został przedłużony do dnia 08 maja 2019 roku. Dodatkowe pytania można kierować na podany niżej adres mailowy.

XVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, ul. Dunikowskiego 1, 70–123 Szczecin,
e-mail: lo16@miasto.szczecin.pl
tel: : +48 (91)482-19-06


Zachęcamy Państwa uczniów do udziału w Konkursie.
Organizatorzy

Lista załączników:

Autor:  XVI Liceum Ogólnokształcące 
16.04.2019