Aktualności Publikacje RSS Newsletter Kształcenie zawodowe Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

„Magiczna noc”w Szkole Podstawowej nr 69 - II edycja

Szkoła nie musi kojarzyć się tylko z nauką i ciężką pracą. Jak miło czasem spojrzeć na szkołę z innej strony i poznać ją również o innej porze dnia i nocy.
Taką atrakcję nasza szkoła zapewniła swoim uczniom już po raz drugi w nocy z 25 na 26 listopada 2016. Dzieci klas V a i b oraz IV c (25 osób), odpowiednio przygotowane, czyli wyposażone w poduszki, śpiwory i oczywiście mnóstwo energii i pozytywnego nastawienia, wzięły udział w „Magicznej nocy”, na którą przygotowano wiele atrakcji.
Początek spotkania to wizyta gościa. Pan komisarz Daniel Michalski rozmawiał z uczniami na temat,, Bezpieczeństwa w sieci”
Po tak ciekawej pogadance wszyscy uczniowie przystąpili do wykonania wspólnego, wyjątkowo dłuuuuuuuuuugiego plakatu na wyżej wymieniony temat.
Kolejnym bardzo ciekawym zadaniem okazała się ,,Rewia mody”, gdzie uczestnicy nocy w szkole prezentowali postaci literackie oraz filmowe. Na każdym kroku nie brakowało wszystkim dobrego humoru i pozytywnej energii.
Dużo radości sprawiło dzieciom również wspólne przygotowanie posiłków: kolacji i śniadania. Po wielu wrażeniach, wspólnych harcach, wieczornej telewizyjnej projekcji filmów sen wszystkich dopadł już po 24-tej.. Rano toaleta poranna, zdrowe śniadanie i…
Z wielkim smutkiem, że to już koniec zabawy, ale i z nadzieją, że to nie ostatnia taka noc… uczestnicy rozeszli się do domów.
Okazało się, że niewielkim nakładem środków można sprawić dzieciom przyjemność, pokazać jak w sposób wartościowy i rozwijający, a jednocześnie przyjemny, spędzić czas.
Noc w szkole uważamy za bardzo udaną!
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszej stronie szkolnej www.sp69.szczecin.pl
 

Autor:  Szkoła Podstawowa nr 69 
29.11.2016


  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

  •