przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

XIII Miejski Przegląd Twórczości Przedszkolnej “Ze śpiewem i tańcem za pan brat”

Pałac Młodzieży w Szczecinie zaprasza dzieci w wieku 3 – 6 lat uczęszczające do szczecińskich przedszkoli, szkół podstawowych oraz placówek wychowania pozaszkolnego, do udziału w XIII Miejskim Przeglądzie Twórczości Przedszkolnej, który daje uczestnikom możliwość dobrej zabawy i zaprezentowania swoich umiejętności na scenie. Tegoroczna edycja, która odbędzie się 18 kwietnia (czwartek), poświęcona jest tematyce morskiej.

WAŻNE: Jedna placówka może zgłosić maksymalnie jedną grupę do prezentacji. W przypadku wolnych miejsc po 27 marca, możliwe będzie zgłoszenie kolejnej grupy.

Zgłoszenia w formie pisemnej na załączonej karcie uczestnictwa (zał. 1) prosimy nadsyłać do środy, 27 marca b.r. pocztą elektroniczną: konkursy@palac.szczecin.pl lub na adres:
Pałac Młodzieży – Pomorskie Centrum Edukacji
al. Piastów 7, 70 – 327 Szczecin
tel. 91 422 52 61, wew. 36
z dopiskiem „ZE ŚPIEWEM I TAŃCEM ZA PAN BRAT”

W przeglądzie weźmie udział pierwsze 30 placówek, które prawidłowo wypełnieni odpowiednią kartę zgłoszenia (zał. 1 – osobny dla zespołu wokalnego, tanecznego i solisty) i terminowo dostarczy je do organizatora. Nie decyduje data stempla pocztowego.

Szczegóły na stronie i w załączniku.

Lista załączników:

Autor:  Pałac Młodzieży - Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie 
12.02.2024