przejdź do głównej treści strony
strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Międzyszkolny Konkurs „W krainie bajki i baśni”

VIII Międzyszkolny Konkurs „W krainie bajki i baśni”


Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jana Pawła II w Szczecinie zaprasza do udziału w VIII Międzyszkolnym Konkursie „W krainie bajki i baśni”. Uczniów klas II i III szkół podstawowych miasta Szczecina.

CELEM konkursu jest:

  1.  Rozbudzenie zainteresowania bajką i baśnią.
  2. Kształtowanie umiejętności dostrzegania charakteru dydaktycznego bajki i baśni.
  3. Konkretyzacja treści przeczytanych baśni - wykonanie prac plastycznych.
  4. Wpajanie zasad koleżeńskiej rywalizacji.


Uczniowie biorący udział w konkursie powinni wykazać się znajomością bajek i baśni, oraz wykonać pracę plastyczną. Konkurs odbędzie się w dwóch etapach:
„Eliminacje szkolne”,
• „Finał międzyszkolny”.


Udział w konkursie należy potwierdzić do dnia 3 marca 2017r drogą mailową lub faxem (Załącznik nr 1). „Eliminacje szkolne” odbędą się w dniach 27 lutego - 3 marca 2017r. „Eliminacje szkolne” uczestnicy konkursu przeprowadzają we własnym zakresie. Do szkół, które potwierdzą swój udział w konkursie zostanie przesłany test do przeprowadzenia eliminacji szkolnych. Do dnia 3 marca 2017r. należy zgłosić zwycięzców „Eliminacji szkolnych” - drogą mailową lub faxem (Załącznik nr 2).

„Finał międzyszkolny”
odbędzie się 14 marca 2017 r. w auli Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi dnia 17 marca 2017r. w Teatrze Lalek Pleciuga po przedstawieniu pt.: „Kiedy zakwitnie margerytka”. Szczegółowy regulamin konkursu i załączniki do pobrania.

Autor:  Szkoła Podstawowa Nr 35 
09.02.2017

Lista załączników:

Pozostaw 1 procent w Szczecinie - link otwiera się w innym serwisie