przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin


Filharmonia szuka młodych talentów - casting dla wokalistów

Filharmonia w Szczecinie zaprasza wszystkich chętnych w wieku 10-15 lat do udziału w castingu, który odbędzie się 1 lutego o godz. 10:00 w sali kameralnej Filharmonii w Szczecinie. Przesłuchania mają na celu wyłonienie wokalistów, którzy m. in. wystąpią podczas koncertu rodzinnego „Edu Virtuoso II - wokalny talent show” 1 marca 2020 roku.

Po raz drugi koncert rodzinny w Filharmonii zamieni się muzyczny talent show, podczas którego wystąpią wschodzące gwiazdy z województwa zachodniopomorskiego. Aby wystąpić w koncercie należy wziąć udział w castingu, do którego serdecznie zapraszamy wokalistów między 10 a 15 rokiem życia. Casting odbędzie się 1 lutego 2020 r. o godzinie 10:00 w sali kameralnej Filharmonii w Szczecinie, a jury będzie miało za zadanie wybrać wokalistów, którzy wystąpią podczas koncertu rodzinnego „Edu Virtuoso II – wokalny talent show” 1 marca 2020 roku.

Kandydaci proszeni będą o wykonanie dwóch utworów: jednego obowiązkowego – „Tutaj” z wydanej przez Filharmonię płyty „I żyli długo i w Szczecinie” oraz jednego utworu dowolnego w języku polskim.

Wokaliści wyłonieni podczas castingu wezmą udział w koncercie rodzinnym 1 marca 2020 r. w charakterze wokalistów z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie. Nad przygotowaniem wyłonionych w castingu kandydatów będzie czuwała szczecińska wokalistka jazzowa Jolanta Szczepaniak, która poprowadzi warsztaty wokalne w pierwszym tygodniu ferii zimowych.

Aby wziąć udział w castingu należy zapoznać się z Regulaminem castingu, a następnie wypełnić Formularz zgłoszeniowy.

Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz pliki z piosenką „Tutaj” do pobrania na filharmonia.szczecin.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 26 stycznia 2020 r.

A jak było na poprzednim castingu?

Autor:  Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie 
23.01.2020
Wyobraź sobie studia. ZUT wystartował z rekrutacją
Rekrutacja na Akademii Morskiej