przejdź do głównej treści strony

„Dom dla studenta” – rusza nabór do edycji 2020

Informujemy, że 10 sierpnia 2020 roku o godz. 8.00 rozpoczynamy nabór wniosków w ramach VII edycji programu „Dom dla studenta”.

Wnioski o wynajęcie lokalu w ramach programu wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy składać osobiście w siedzibie spółki przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 1a lub za pomocą poczty elektronicznej na adres biuro@stbs.pl.

O zakwalifikowaniu do programu decyduje kolejność złożenia wniosków (wniosek i zgoda na przetwarzanie danych osobowych do pobrania poniżej). Wnioski złożone dnia 10 sierpnia 2020 roku przed godziną 8.00 nie będą rozpatrywane. Wnioski przyjmowane będą do 13 sierpnia 2020 r do godz. 16. Szczegóły dotyczące programu „Dom dla studenta” można uzyskać pod numerami telefonów: 91 430 91 09 lub 91 430 91 89 albo pod adresami e-mail: twisniewski@stbs.pl lub mwajdziak@stbs.pl.

„Dom dla studenta” to wspólny program Miasta Szczecin oraz Szczecińskiego TBS skierowany do studentów szczecińskich uczelni wyższych na stałe mieszkających poza Szczecinem, którego celem jest stworzenie przyjaznego systemu zaspokajania potrzeb mieszkaniowych w czasie nauki.

Zalety programu

  • Mieszkania wytypowane do programu położone są w bezpośrednim sąsiedztwie szczecińskich uczelni.
  • Mieszkania są w pełni przystosowane do potrzeb studentów: w pokojach znajdują się biurka, łóżka, szafy i komody. Kuchnia i łazienka są w pełni wyposażone.
  • Wysokość czynszu w studenckim „M” to ok. 350 złotych na osobę (bez mediów), czyli blisko dwukrotnie taniej niż na rynku prywatnym.
  • Gwarantowana stabilność czynszu i pewność najmu.
  • Umowy najmu zawierane sa na cały okres studiów z możliwością wcześniejszego rozwiązania umowy na koniec roku akademickiego.
  • Program „Dom dla studenta” realizowany jest od 4 lat przez profesjonalnego i wiarygodnego partnera – spółkę Szczecińskie TBS mającą ponad 20 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Więcej informacji o programie „Dom dla studenta”

Autor:  Urząd Miasta Szczecin 
30.07.2020
Wyobraź sobie studia. ZUT wystartował z rekrutacją
Rekrutacja na Akademii Morskiej